❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Szkolenia

Podziel się

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą ofertą szkoleń w branży ogrodniczej!

Zieleń wertykalna. 16.03, godz. 11:00

Zapraszamy na Webinar SAK nt. projektowania zieleni wertykalnej. Poświęcony on zostanie zewnętrznym pionowym ogrodom.

ZAPISZ MNIE!

Dachy zielone – aspekty prawne inwestycji. ONLINE, 04.04.2022, godz. 9.00-14.00.

Szkolenie prowadzone przez wydawnictwo ABRYS stanowi kontynuację webinarium „Spacer w chmurach – zielone dachy w Polsce”. Uczestnicy poznają zagadnienia prawne – wytyczne, normy i przepisy. Nad wysokim poziomem merytorycznym spotkania czuwa Sara Til Dąbrowska, adwokat, członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Koszt: I termin do 04.03.2022 - koszt udziału 259 zł netto , II termin - koszt udziału 299 zł netto

ZAPISZ MNIE!

Szkolenie dla firm zakładających i pielęgnujących ogrody

Emeralld zaprasza na ogólnopolski cykl szkoleń dla firm zakładających i pielęgnujących ogrody, w czasie którego uczestnicy dowiedzą się: jak efektywnie nawadniać, jak ważne dla trawnika jest pH podłoża, dlaczego granulacja gleby jest kluczowa dla trawnika, jak w praktyce wykorzystać tajniki wiedzy dla uzyskania trwałego efektu.

ZAPISZ MNIE!

Szkolenia AKWEDUKT

W ofercie szkoleń Akwedukt Sp. j. znajdziecie 6 różnych szkoleń teoretyczno-praktycznych: 1 Projektowanie i instalacja systemów nawadniających; 2 Oase Stopień I, zastosowanie i dobór techniki wodnej do oczek wodnych; 3 Oase Stopień II, stawy kąpielowe - budowa w oparciu o filtrację modułową, 4 Instalacja geomembrany EPDM Firestone, teoria + pokaz praktyczny, 5 Projektowanie i instalacja oświetlenia 12 V, 6 Oczka wodne i stawy - budowa, filtracja i pielęgnacja.

ZAPISZ MNIE!