❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Praca w branży

Podziel się

Zobacz ogłoszenia o pracę w branży ogrodniczej!

Firma Serafin P.U.H. do oddziału w Skale szuka pracownika: Mechanik – Serwisant

Do obowiązków będzie należeć między innymi: bieżąca obsługa techniczna maszyn budowlanych, rolniczych, ogrodniczych, etc., przygotowanie sprzętu dla klienta, konfiguracja i testowanie maszyn, naprawa podzespołów mechanicznych, elektrycznych i serwisowanie maszyn, realizacja zadań z zakresu mechaniki w pełnej zgodności z obowiązującymi standardami jakościowymi i organizacyjnymi. Charakter pracy: praca na miejscu w siedzibie firmy oraz wyjazdy serwisowe na terenie Polski. Nasze oczekiwania: doświadczenie w serwisowaniu maszyn rolniczych lub budowlanych, samochodów ciężarowych, etc., znajomość zagadnień z zakresu mechaniki oraz elektryki, dyplom mechanika lub tytuł czeladnika, wysokie zdolności manualne oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej, łatwość nawiązywania kontaktów i chęć pracy zespołowej, znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjny system premiowania - prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, pomoc w procesie wdrażania, możliwość szkoleń i rozwoju, pracę w doświadczonym zespole, w stabilnym i dynamicznie rozwijającym się prywatnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku, swobodną atmosferę pracy oraz komfortowe warunki w nowoczesnym biurze, z klimatyzacją, rekuperacją i pyszną kawą ;) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ZOBacz więcej

Agrecol rekrutuje!

AGRECOL Sp. z o.o. to polski producent, lider branży Home & Garden, działający na rynku od ponad 30 lat. Zachęcamy do aplikowania!

ZOBACZ OFERTY

Piotr Drewek Gospodarstwo Szkółkarskie poszukuje pracownika

Praca, працювати! Piotr Drewek Gospodarstwo Szkółkarskie szuka pracownika na stanowisko ogrodnik - pracownik fizyczny. Nasza szkółka zajmuje się produkcją roślin ozdobnych w pojemnikach oraz w gruncie. Praca dla kobiet i mężczyzn. Gwarantujemy: stabilne zatrudnienie, umowę o pracę - po okresie próbnym dwóch tygodni, dla osób z zagranicy możliwość zakwaterowania na terenie szkółki. Praca od marca do grudnia. Prosimy o kontakt tylko telefoniczny w celu umówienia się na wstępną rozmowę. Tel: 608687103

ZOBACZ OFERTĘ

WOKAS poszukuje pracownika

Producent podłoży WOKAS poszukuje do swojego biura w Łosicach pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu.

ZOBACZ OFERTĘ

Agrimprex rekrutuje

Agrimpex Spółka z o.o. to prężnie działająca firma w branży rolniczo-ogrodniczej, której głównymi markami są agrowłókniny Pegas Agro oraz Agrimpex. Prócz nich w ofercie znajdują się między innymi folie do tuneli oraz agrowłókniny do okrywania pryzm. Aktualnie Agrimprex poszukuje Specjalisty ds. marketingu internetowego oraz Specjalisty ds. komunikacji.

ZOBACZ OFERTĘ

Dołącz do zespołu Garte

Firmę Garte tworzą ambitni ogrodnicy i architekci krajobrazu, stale podnoszący swoje kwalifikacje i poszukujący nowych wyzwań. Ambicją firmy jest łączenie sztuki ogrodowej z fachową wiedzą ogrodniczą. Cele, jakie stawia przed sobą zespół Garte to kształtowanie krajobrazu w sposób, który nie pozostawi nikogo obojętnym. Aktualnie Garte poszukuje pracowników na stanowiska: ogrodnik, traktorzysta, złota rączka/magazynier, magazynier-mechanik-zlota-raczka, lider brygady, pracownik ogólnobudowlany; Приєднайся до нас, На даний момент ми здійснюємо набір на такі посади: садівник, тракторист, різноробочий/складський робітник, робітник загального будівництва. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) na adres: biuro@garte.pl lub do biura firmy SWARZĘDZ, ul. SŁONECZNA 5.

ZOBACZ OFERTĘ

Dołącz do zespołu Perfetto Sp j

Perfetto Sp j, przedstawiciel produktów liderów światowych marek takich jak: Toro, Tru-Turf, Club Car, Billy Goat, Dennis, Sisis, Ryan czy Imants i produktów związanych z wyposażeniem pól golfowych firm Range Servant, Par Aide oraz Duchell. prowadzi rekrutację na dwa stanowiska: Przedstawiciel Techniczno-Handlowy oraz Elektromechanik. Zadzwoń lub napisz: 61 820 84 16, biuro@perfetto.com.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

CERES

Firma CERES poszukuje doradcy techniczno-handlowego na pełny etat. Firma zajmuje się produkcją podłoży ogrodniczych, zaopatrzeniem produkcji, maszynami i techniką szklarniową.

ZOBACZ OFERTĘ

Cellfast - Stalowa Wola

Dołącz do zespołu jednego z czołowych polskich producentów.

ZOBACZ OFERTĘ

Agaris

Dołącz do zespołu Agaris!

ZOBACZ OFERTĘ