❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Branża ogrodnicza dla Ukrainy

Podziel się

W naszej branży działają niesamowici, wrażliwi ludzie... Solidarność z narodem Ukrainy i wsparcie okazują kolejne firmy ogrodnicze, oferując pomoc materialną, finansową, logistyczną. Podajemy dalej docierające do naszej redakcji informacje o tym, kto i w jaki sposób wspiera Ukrainę poprzez swoje działania. Zachęcamy do dalszego zaangażowania!

W.Legutko zbiera dary i przekazuje nasiona oraz dochód na pomoc Ukrainie

W obliczu ostatnich wydarzeń firma solidaryzuje się z Ukrainą. Ostatnio rodzinne przedsiębiorstwo W.Legutko przekazało kilkaset tysięcy torebek nasion oraz cebulę dymkę dla osób, które żyją w Ukrainie i zmagają się z wojną i jej skutkami. Przesyłka zostanie dostarczona potrzebującym poprzez Centrum Pomocy Humanitarnej w Szegini.

Zobacz więcej

Szkółkarze wspierają Ukrainę

Zarząd Związku Szkółkarzy Polskich informuje, że na zebraniu w dniu 9 marca 2022 r. podjęto decyzję o wsparciu finansowym objętej wojną Ukrainy. 10 marca dokonaliśmy wpłaty środków na konto Polskiej Akcji Humanitarnej w kwocie 25 000 złotych. Pieniądze te pochodzą ze składek członków stowarzyszenia i były zaplanowane w budżecie na uczestnictwo w moskiewskiej wystawie branżowej, w której nie będziemy brali udziału. Przekazane środki pozwolą zrealizować pomoc, której pilnie potrzebują ofiary wojny w Ukrainie – ludność cywilna, pozostająca i walcząca o wolność i niezależność swojego kraju oraz uchodźcy. Слава Україні!

ZOBacz więcej

Kwazar wspiera pracowników, angażuje się w lokalne zbiórki

Trudno uwierzyć w to co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Nie możemy pozostać wobec tej sytuacji obojętni zwłaszcza, że dotyka ona wielu naszych pracowników i ich rodziny. Od dziś przed naszą firmą obok flagi Polski i flagi Kwazar powiewa też flaga Ukrainy. To znak solidarności z naszymi kolegami. Ale wspieramy również bezpośrednio naszych pracowników i angażujemy się w lokalne zbiórki przekazując wsparcie rzeczowe według określonych potrzeb. Cały zespół Kwazar jak zwykle w takich trudnych sytuacjach wykazuje wielką empatię i zaangażowanie, za co serdecznie Wam dziękujemy!

Zobacz więcej

Szkółka bylin Barcikowscy przekazuje zyski ze sprzedaży online i lokum

Łączymy się myślami z całą społecznością Ukrainy. Robimy, co możemy wspierając zweryfikowane zbiórki pieniężne i rzeczowe, przygotowujemy także lokum dla naszych przyjaciół, byłych pracowników, którzy są w drodze z tego ogarniętego bestialską wojną kraju. Chcielibyśmy jednak więcej… dlatego równowartość 20% od każdego zamówienia złożonego od 1. do 4. marca na www.sklep.barcikowscy.eu przekażemy Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz pomocy Ukrainie.

Zobacz więcej

Chomik Gdów solidarny z Ukrainą

Jesteśmy myślami i sercem z wszystkimi mieszkańcami Ukrainy, w tym z naszymi pracownikami, klientami i całą społecznością po wschodniej stronie. Wspieramy Was i wszystkich członków Waszych rodzin.

Zobacz więcej

Wonność wspiera zbiórki w Poznaniu

W ramach pomocy ogarniętej wojną Ukrainie postanowiliśmy wspomóc zbiórkę potrzebnych rzeczy, którą organizują wspaniali harcerze z pobliskiego Hufiec ZHP Poznań-Wilda . Rzeczy z listy możecie przynosić do nas do sklepu przy ul. Sikorskiego 38 w godzinach otwarcia sklepu lub bezpośrednio do hufca przy ul. Kosińskiego 9.

Zobacz więcej

EKOMA organizuje zbiórkę w Warszawie

W siedzibie firmy EKOMA w Warszawie organizujemy zbiórkę rzeczy potrzebnych dla Szpitala we Lwowie (dostarczymy je swoim transportem do Podkarpackiego Centrum Zdrowia w Przemyślu, skąd trafią te rzeczy do Lwowa). Dodatkowo dostarczymy potrzebne rzeczy dla osób docierających na granicę.

Zobacz więcej

Cellfast aktywnie wspiera potrzebujących mieszkańców Ukrainy

Cellfast działa na rzecz Ukrainy przekazując sprzęt i środki najbardziej potrzebne w tym momencie. Objęliśmy również wsparciem rodziny naszych pracowników, które szczęśliwie dotarły do Polski. Na bieżąco reagujemy na zmieniające się potrzeby a nasza pomoc będzie kontynuowana.