❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Zielony ShowRoom w Konstantynowie Łódzkim - już po raz 9!

Podziel się

Tegoroczna przedsezonowa wystawa B2B Zielony ShowRoom odbędzie się w dniach 6-8 listopada w Gospodarstwie Szkółkarskim Ciepłucha. Swój asortyment zaprezentują producenci z 12 szkółek roślin ozdobnych z całej Polski.

Jesienna Wystawa Materiału Szkółkarskiego – ShowRoom 2023 to dziewiąta edycja, zapoczątkowanej przez Jana Ciepłuchę, przedsezonowej wystawy, która spotkała się z szerokim odzewem i uznaniem branży ogrodniczej. Z biegiem czasu, do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni kolejni producenci materiału szkółkarskiego.

W tym roku na powierzchni 5000 m2 będzie można ponownie zobaczyć ofertę 12 szkółek: CIEPŁUCHA Gospodarstwo Szkółkarskie, ACROCONA Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych, CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy, CUR J.Z.W. Hurtownia Szkółkarska, KUROWSCY Szkółki, NOWACKI Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych, PANEK Gospodarstwo Specjalistyczne, SZMIT Szkółka, WAŻYŃSCY Szkółki Roślin Ozdobnych, WOLSKI – Kwalifikowane Szkółki Owocowe i Ozdobne, ZYMON Szkółka Krzewów Ozdobnych, ŻABIENIEC Szkółka Roślin Ozdobnych Krystyna Homa-Kosakowska.

Tak bogaty dobór producentów materiału szkółkarskiego umożliwia klientom kompleksowe zaopatrzenie na kolejny sezon. Na prezentowane ekspozycje składają się wszystkie grupy towarowe: drzewa i krzewy iglaste, liściaste i owocowe, byliny, a także pnącza i trawy ozdobne. Niezwykłym atutem jest możliwość obejrzenia towaru na miejscu oraz złożenie zamówienia z dodatkowym rabatem 1%.

Ta ogólnopolska, przedsezonowa wystawa o charakterze B2B na stałe wpisała się w branżowy kalendarz i rokrocznie przyciąga do Konstantynowa Łódzkiego setki klientów: przedstawicieli centrów ogrodniczych i hurtowni, szkółkarze oraz reprezentanci gospodarstw rolnych, projektanci ogrodów i terenów zielonych, a także reprezentanci instytucji samorządowych. Dzięki lokalizacji tuż przy węźle autostradowym A1 i A2 możliwe jest sprawne dotarcie niemal z każdego miejsca, co jest dodatkowym ułatwieniem dla gości z Polski i krajów sąsiadujących.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest zarejestrowanie się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.zielonyshowroom.pl

Wystawa B2B Zielony ShowRoom odbędzie się w Gospodarstwie Szkółkarskim Ciepłucha, ul. Lutomierska 50, 95-050 Konstantynów Łódzki, w dniach 6-8 listopada 2023 r.