❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego

Podziel się

Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych wraz z Grupą Zakupową DCO organizują Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego, które w tym roku odbędą się 28 września w Hotelu Czarny Staw w Nowym Adamowie koło Aleksandrowa Łódzkiego.

Organizowane od lat Targi PSCO i DCO na stałe wpisały się w ważne wydarzenia branży ogrodniczej i z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem.

 

W wydarzeniu wezmą udział właściciele, menadżerowie i pracownicy polskich Centrów Ogrodniczych zrzeszonych w PSCO i Grupie Zakupowej DCO oraz firmy związane z ogrodnictwem. Przewidziane są 42 stoiska wystawiennicze w dwóch obszernych salach konferencyjnych Hotelu Czarny Staw.

Organizatorzy zapraszają firmy z branży ogrodniczej do udziału w wydarzeniu. Będzie okazja do bezpośrednich rozmów z przedstawicielami Centrów Ogrodniczych, zrzeszonych w PSCO i Grupie Zakupowej DCO, do przedstawienia swoich produktów oraz nowości ofertowych na kolejny sezon.

Spotkanie na pewno przyczyni się do pozyskania satysfakcjonujących zamówień na 2023 rok

Wśród wystawców, którzy już zadeklarowali swój udział, pojawią się firmy: Agrecol, Agrimpex, Agronas, Agrosimex, Allplants, BIG Ogród, Biovita, Compo, DMS Dystrybucja, Exoflora,  Fiskars, GMF Group, Gold Tree, Gospodarstwo Szkółkarskie PANEK, Gospodarstwo Szkółkarskie TAXUS , KIK Krajewscy, Marolex, SBM Life Science, Szkółka Allplants,  Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Tomasz Piekarski, Sumin,  Tin Tours, Torseed, Twenthe Plant, Vilmorin Garden, Wegana Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne W. Legutko


O szczegóły imprezy prosimy pytać w biurze PSCO: buro@psco.org.pl, tel. +48 695 377 194