❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Target wraca na Gardenię!

Podziel się

Grupa Target powstała z myślą o wszystkich wielbicielach ogrodnictwa. Już od 30 lat dba, aby ogrody wyglądały pięknie oraz wyjątkowo. Target tworzy grupa aktywnych ludzi, którzy doskonale wiedzą, czym jest pasja!

Z przyjemnością informujemy, że Target ponownie dołączył do grona wystawców GARDENII! Wszystkim hobbystom, którym zależy, aby ich ogród był piękny i zadbany, a rośliny zdrowe, obficie kwitnące i plonujące zapraszamy na stoisko firmy w dniach 4-6 listopada 2021 r.

Siedziba firmy mieści się w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Żarnowcu. Rozbudowane i nowoczesne zaplecze produkcyjne i logistyczne pozwala na najwyższą jakość obsługi. Silna pozycja na rynku krajowym i zagranicznym to owoc pracy doświadczonego i zgranego zespołu.

Target aktywnie wspiera i pomaga ogrodnikom z pasją, którym zależy na zdrowym środowisku. Tworzy produkty na bazie naturalnych substancji, które mogą być alternatywą dla tradycyjnych środków chemicznych. Poprzez programy zrównoważonej uprawy i pielęgnacji roślin pokazuje i uczy, jak stworzyć wspaniały ogród nie degradując przy tym ziemi, wody i powietrza.

Zapraszamy do spotkania w czasie najbliższych Targów GARDENIA!