❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

STIGA - w trosce o lepsze jutro

Podziel się

STIGA: dbanie o planetę i lepsze jutro dla kolejnych pokoleń staje się coraz powszechniejsze - wpływa na nasze codzienne wybory, a dla niektórych staje się po prostu stylem życia. Jeszcze niedawno w polskich ogrodach królowały urządzenia spalinowe lub elektryczne. Każde z nich miały swoje zalety, ale także ograniczenia.

Pojawiające się urządzenia akumulatorowe często były niedoceniane. Uważano je za mniej wydajne i słabsze od popularnych urządzeń spalinowych. Tak naprawdę mają dużo zalet: praca nimi jest prosta, intuicyjna i wygodna. Zapewnia jednocześnie perfekcyjne efekt. Urządzenia te są przyjazne, dzięki zmniejszonej emisji hałasu i braku emisji spalin.

STIGA wychodzi naprzeciw potrzebom ogrodników z nowoczesnym i ekologicznym podejściem do ogrodnictwa. W 2021 r. wprowadzimy wybór 3 nowych serii urządzeń akumulatorowych, które spełniają wymagania różnych typów ogrodników. Znajdziemy serię dla ogrodników początkujących i hobbystów, dla ogrodników z większymi aspiracjami, a także ekspertów. Zaoferujemy urządzenia akumulatorowe nieustępujące tym spalinowym pod względem mocy i wydajności. Równocześnie zachowają one wszystkie zalety urządzeń akumulatorowych.

 

URZĄDZENIA AKUMULATOROWE 20 V SERIA 100 ESSENTIAL została opracowana specjalnie dla początkujących i hobbystycznych ogrodników, którzy chcą szybko i łatwo uzyskać oczekiwany efekt. W ofercie serii 100 znajdziesz lekkie, łatwe w obsłudze i intuicyjne urządzenia, które zapewnią precyzję przy minimalnym wysiłku. Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć urządzenie w dłonie, podłączyć akumulator, nacisnąć START... i gotowe!

 

 

 

URZĄDZENIA AKUMULATOROWE 48 V SERIA 700 EXPERIENCE to idealna seria, aby rozwijać swoje umiejętności ogrodowe.  Zaprojektowane i opracowane z myślą o wymagających, pełnych pasji właścicielach ogrodów, którzy korzystają już z urządzeń akumulatorowych, ale potrzebują jeszcze więcej doznań związanych z pielęgnacją ogrodu. Główne cechy urządzeń akumulatorowych z serii 700 to większa moc silnika, precyzja i wydajność, a także wyższy komfort użytkowania.

 

 

URZĄDZENIA AKUMULATOROWE 48 V SERIA 900 EXPERT to linia produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających ogrodników i profesjonalistów. Produkty te zapewniają wydajność porównywalną z najmocniejszymi maszynami spalinowymi, ale zostały wzbogacone o liczne zalety urządzeń akumulatorowych. Produkty są kompatybilne z akumulatorami 48 V, współpracują również z akumulatorami z serii 500 i 700.

Ofertę dopełni traktor ogrodowy w pełni zasilany akumulatorowo - E-RIDE. Ma taką samą wydajność jak traktor spalinowy, jednak nie wymaga tak skomplikowanych czynności konserwacyjnych jak: wymiana świec zapłonowych, spuszczanie oleju czy tankowanie. Silnik, zasilany akumulatorem, zapewnia niższy poziom hałasu i większy komfort pracy. Musisz tylko naładować akumulatory i gotowe! Dodatkowo połączenie z aplikacją STIGA e-Ride umożliwia bardziej zaawansowane funkcje usprawniające koszenie. Maszyna łączy się z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem Bluetooth i pozwala na: wgląd we wszystkie informacje o maszynie, w tym ilość zaoszczędzonego CO2, zaplanowanie dnia i godziny ładowania z dwóch możliwych sesji, użycie wirtualnego pulpitu nawigacyjnego podczas cięcia (w maszynach z serii 500), kontrolowanie i planowanie czynności konserwacyjnych, a także kontakt z wybranym dilerem oraz udostępnienie mu stanu maszyny.

 

Obecnie część obowiązków przejmują od nas roboty - także w ogrodzie. Przedstawiamy nową generację robota koszącego STIGA. Stig to połączenie nowoczesnej wiedzy inżynierskiej oraz wiedzy z zakresu cięcia trawnika, zebranej przez STIGA przez lata spędzone w ogrodach. Stig jest lekki, dzięki czemu koła nie pozostawiają śladów na trawniku. Posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika. Dolna osłona pochłania hałas i zapewnia ciche cięcie, a czujniki wykrywania przeszkód sprawiają, że Stig jest bezpieczny dla wszystkich mieszkańców ogrodu. Obsługuje różnorodne ogrody do 1200 m kw. Z łatwością poradzi sobie z wąskimi przestrzeniami, a także ominie drzewa i krzewy. Idealna równowaga umożliwia pokonywanie wzniesień do 45% (24 st.). Sercem Stiga jest wysokiej jakości akumulator zapewniający oszałamiającą wydajność i długą żywotność, dostarczając energię do bezszczotkowych silników noży i kół. Ze Stigiem można komunikować się w dowolnym momencie, dzięki nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej dostępnej dla systemów Android i iOS. Umożliwia ona konfigurowanie harmonogramu koszenia, aktywowanie koszenia spiralnego, koszenia krawędzi, zdefiniowania do 5 punktów startowych, włączenia funkcji ECO i wiele więcej.

Wypatruj nowych produktów STIGA w kolejnym sezonie i bądź EKO ze STIGA!