❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Spotkanie Online dla profesjonalistów

Podziel się

Już 25-26 lutego 2021 r. odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla specjalistów z branży ogrodniczej. Wiedza i doświadczenie w jednym miejscu.

W dniach 25-26 lutego 2021 r. odbędzie się już IV edycja Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej. Poprzednie odsłony tego wydarzenia odniosły ogromny sukces, gromadząc najważniejsze centra ogrodnicze, hurtownie, sklepy ogrodnicze a także producentów i dystrybutorów z branży ogrodniczej. Dzięki bogatemu programowi wydarzeń, który poruszył istotne kwestie dotyczące marketingu i sprzedaży. Pandemia nie zdołała poskromić branży ogrodniczej, która cały czas odnotowuje wzrosty. Pomimo odniesionego sukcesu, właściciele oraz menedżerowie powinni szukać nowych perspektyw oraz ścieżek rozwoju, a także dyskutować o światowych trendach i prognozach na kolejny sezon, który będzie w dalszym ciągu nosił znamiona kryzysu.

W tym roku prelegenci Kongresu Liderów opowiedzą m.in. o tym, jak dostosować się do nowych realiów, poznać rozwiązania i scenariusze kreślone przez liderów rynku. Wśród ekspertów pojawią się światowej sławy eksperci z Polski i zagranicy m.in. Oliver Mathys, Karol Leja, Artur Jabłoński i Janina Bąk.

Bilety w najniższej cenie