❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Sezon 5 „Busem przez polskie ogrody” w 2022 r., czyli gdzie będzie można zobaczyć busa?

18.02.2022 12:00:00

Podziel się

Blogowy projekt „Busem przez polskie ogrody”, który w styczniu 2022 r. rozpoczął już swój 5 sezon, nieustannie zatacza coraz szersze kręgi. Od roku 2018 rośnie w siłę, a tytułowy bus w barwach partnerów pojawia się już nie tylko w prywatnych ogrodach, ale również w wielu ciekawych miejscach: na imprezach, prelekcjach i targach.

Tak było w minionych latach, a tegoroczny sezon zapowiada się jeszcze ciekawiej! To nowatorskie przedsięwzięcie pokazuje, że blog zogrodemnaty.pl rośnie w siłę, jest coraz bardziej zauważalny i znacznie wykracza już poza ramy Internetu. Jego oglądalność i zasięgi są imponujące, sięgające kilkuset tysięcy odbiorców w skali każdego miesiąca. Tym samym promocja partnerów busa staje się coraz mocniej widoczna, co udowadnia, że dobra współpraca na linii blog-firmy ogrodnicze jest jak najbardziej możliwa.

Projekt w sezonie 2022 ma patronat targów GARDENIA, ale również magazynu „Przepis na ogród”, „Mój piękny ogród” i „Lidera Biznesu – Ogrodniczego Magazynu Branżowego”. Stąd bez wątpienia jest przedsięwzięciem wartym uwagi i szeroko rozpoznawalnym.

 

Informować i inspirować

Sezon 2022 projektu „Busem przez polskie ogrody” to podobnie jak w roku 2018, 2019, 2020 i 2021 aż 24 ogrody do odwiedzenia, na których tle w ciekawych relacjach będą prezentowane wizerunki i produkty partnerów. Ponadto bus, a wraz z nim ja, Tomasz Szostak – autor projektu, będziemy obecni w licznych ogrodach pokazowych, arboretach czy innych ciekawych miejscach, które mówiąc najogólniej – zachwycają i stanowią inspirację dla setek tysięcy obserwatorów tego projektu.

 

Entuzjastyczny odbiór

Co niezwykle ważne, projekt zdobył już szeroką publiczność i liczne grono zwolenników. Relacje z poszczególnych ogrodów są entuzjastycznie przyjmowane, a przekazywane treści – uważane za bardzo wartościowe. Wszystko to sprawia, że całe przedsięwzięcie jest doskonałą platformą dla prezentacji uczestniczących w nim partnerów. Co więcej, projekt ma zasięg długofalowy, a zatem przekazywane informacje, przedstawiane produkty czy logotypy głęboko zapadają w świadomości czytelników.

Warto dodać, że projekt „Busem przez polskie ogrody” to niezwykle barwne wydarzenie. Odwiedzane i relacjonowane ogrody są naprawdę wyjątkowe, różnorodne i niecodzienne, i niosą za sobą niezliczoną ilość inspiracji. Stąd bez wątpienia jest to wydarzenie ciekawe, z dużym potencjałem i rozpoznawalnością w świecie polskich miłośników ogrodów.

 

Tekst i zdjęcia: Tomasz Szostak

zogrodemnaty.pl

PEŁNE WYDANIE