❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Ruszyła sprzedaż biletów na Kongres Liderów ONLINE

Podziel się

Kup bilet na Kongres Liderów Branży Ogrodniczej ONLINE, który odbędzie się 25-26lutego 2021 r. i zdobądź potężną dawkę wiedzy i motywacji od profesjonalistów.

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej to wydarzenie, na którym nie powinno Cię zabraknąć! Weź udział w konferencji ONLINE!

Jaka jest kondycja branży ogrodniczej? W jakim kierunku powinny iść zmiany prowadzenia biznesu? Skąd czerpać wiedzę? Jak sprofilować działania sprzedażowe i marketingowe? Jak wykorzystać media społecznościowe? Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas kolejnej edycji Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej. Wzorem lat ubiegłych także w tym roku wezmą w nim udział eksperci mający olbrzymią wiedzę na temat marketingu, handlu i sprzedaży.

Bilet zawiera:

Rodzaj biletów

ONLINE

Certyfikat uczestnictwa

TAK

Dostęp do konferencji przez 14 dni

TAK

Zaproszenie VIP na Gardenię 2021

TAK

Cena

149 zł brutto

Swoje prezentacje wygłoszą:

  • Olivier Mathys - właściciel Oliver M. Consulting, konsultant w branży ogrodniczej z wieloletnim doświadczeniem opowie o tym, jak koronawirus zmienił konsumenta.
  • Janina Bąk - polska statystyczka, wykładowczyni akademicka, blogerka, autorka książek, szerzej znana jako Janina Daily. Opowie o najbardziej spektakularnych błędach statystycznych w historii biznesu.
  • Karol Leja - analityk cenionej firmy badawczej Euromonitor International przedstawi Nowe trendy w branży ogrodniczej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
  • Artur Jabłoński - CEO agencji digitalk, wyspecjalizowanej w działaniach w mediach społecznościowych i reklamach PPC, zapozna nas z płatnymi możliwościami promocji w Internecie bez marnowania budżetu

Zobacz pełny program wydarzenia tutaj!

Więcej informacji na temat Kongresu Liderów tutaj.