❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Przygotowania do piątego sezonu „Busem przez polskie ogrody”

Podziel się

Czwarty sezon projektu „Busem przez polskie ogrody”, realizowanego na blogu www.zogrodemnaty.pl. wkracza w ostatni etap. do odwiedzenia pozostało jeszcze 5, z 24 tegorocznych ogrodów. Tymczasem już ruszają przygotowania do sezonu piątego – 2022. Zapraszam do współpracy!

Z Ogrodem na TY

Sezon czwarty, podobnie jak wcześniejsze, to intensywny czas, podczas którego działo się bardzo wiele. Bus podróżował po całym kraju, odwiedzał ogrody prywatne, ale również ciekawe miejsca i imprezy. To wszystko po to, aby wydobyć z nich to, co najcenniejsze, czym można inspirować sympatyków projektu, a jednocześnie w sposób ciekawy i oryginalny promować uczestniczących w nim Partnerów.

Projekt rozpoczął się w styczniu 2018 r. i nieprzerwanie trwa do dzisiaj. Obecnie ruszają przygotowania do sezonu 2022, rozmowy z obecnymi Partnerami i poszukiwanie kolejnych. A tych z roku na rok przybywa, ponieważ projekt nieustannie zatacza coraz szersze kręgi.

 

 

Spektakularne efekty

Projekt jest już bardzo rozpoznawalny, a ilość materiałów, jakie z jego pomocą udało się zgromadzić, każdego miesiąca inspiruje i zachwyca setki tysięcy czytelników strony „Z ogrodem na TY”, ale także sympatyków licznych magazynów, które mają nad nim patronaty. Warto również przypomnieć, że projekt łączy wizyty w oryginalnych ogrodach z ciekawą prezentacją Partnerów i ich produktów. Podkreślenia wymaga również fakt, że ma misję edukacyjną, w oryginalny i przystępny sposób pokazując pasję i radość, jaką może nieść samodzielne i przemyślane zagospodarowywanie przestrzeni, stosowanie ciekawych rozwiązań w zakresie materiałów, produktów, architektury ogrodowej i nasadzeń roślinnych. Udowadnia również, że własnymi pomysłami, podpartymi ciężką i systematyczną pracą, można osiągnąć spektakularne efekty, które mogą zachwycać i inspirować miliony osób.

 

Przeczytaj pełną treść w wydaniu online!