❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Nowy termin Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej - 11-12.02.2021

Podziel się

Organizując Kongres Liderów Branży Ogrodniczej Grupa MTP od lat tworzy wydarzenie w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki przedstawicieli branży. Po dogłębnej analizie rynku, mając na uwadze Państwa oczekiwania oraz najwyższą biznesową jakość organizowanego wydarzenia, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu kongresu na termin 11-12 lutego 2021 roku.

W imieniu całego zespołu organizacyjnego pragniemy serdecznie podziękować za współpracę i zaangażowanie włożone w organizację naszego wydarzenia. Jesteśmy głęboko przekonani, że skonsultowany z branżą ogrodniczą nowy termin będzie najlepszym czasem na organizację wydarzenia, które angażuje tak liczne grono profesjonalistów.

Ponadto, najbliższa edycja Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej  odbędzie się równolegle z blokiem Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Dzięki czemu wydarzenie zyska jeszcze szersze audytorium i stanie się miejscem wymiany idei, doświadczeń i nawiązania wartościowych kontaktów, które przyczynią się do ożywienia całego rynku.

Zachęcamy Państwa do wpisania nowego terminu Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej do kalendarzy i spotkania w lutym przyszłego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podczas przyszłorocznej edycji wydarzenia wystąpią wszyscy zapowiadani wcześniej prelegenci. Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w terminie 11-12 lutego 2021 roku bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu. Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres  e-mail: info@tobilet.pl.