❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Nowy termin GARDENII: 4-6 listopada 2021

Podziel się

Organizując Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, Grupa MTP od lat tworzy wydarzenie w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki przedstawicieli branży ogrodniczej. Po dogłębnej analizie rynku, mając na uwadze Państwa oczekiwania, najwyższą biznesową jakość organizowanego wydarzenia oraz zmiany dat ogrodniczych wydarzeń w Europie, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Targów GARDENIA na termin 4-6 listopada 2021 roku.

W imieniu całego zespołu organizacyjnego pragniemy serdecznie podziękować za współpracę i zaangażowanie włożone w dotychczasową organizację Gardenii. Jesteśmy głęboko przekonani, że skonsultowany z branżą ogrodniczą nowy termin będzie najlepszym czasem na organizację wydarzenia, które angażuje tak liczne grono profesjonalistów i hobbystów.                                       

Pragniemy Państwa równocześnie zapewnić, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjnej imprezy. Zależy nam bowiem, by kolejna edycja targów, które od lat kreują światowe trendy w ogrodnictwie, była pod każdym względem wyjątkowa.

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w dniach 4-6 listopada 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Głęboko wierzymy, że czekająca nas przerwa sprawi, że w przyszłym roku spotkamy w wyjątkowej atmosferze w większym gronie, z jeszcze ciekawszą ekspozycją, która od lat przyciąga do Poznania profesjonalistów z całej Europy.

Z poważaniem,

Zespół organizacyjny Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA