❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Nowości od CELLFAST

Podziel się

Polecamy nowości w ofercie polskiego producenta!

Grupa Cellfast jest jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Cellfast przygotował na nadchodzący sezon kilka nowości, prezentujemy dwie z nich!

Szpadel drenarski/szkółkarski Cellfast IDEAL PRO™

Nowy szpadel z linii narzędzi IDEAL PRO™ spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Głowicę wykonano ze sprężystej stali borowej, dodatkowo hartowanej indukcyjnie, a jej ostrzona krawędź ułatwi wbijanie. Wydłużony trzonek o owalnym przekroju pokryto powierzchnią antypoślizgową. Wytrzymała rączka z kompozytu umożliwia chwytanie na kilka sposobów.

ZOBACZ PRODUKT

Siekiera rozłupująca Cellfast C2000 ERGO™

Ta nowoczesna siekiera spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kształt głowicy przystosowany do rozłupywania drewna. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej. Trzonek z kompozytu zapewnia amortyzację podczas uderzenia. Antypoślizgowa powierzchnia SAFETOUCH™, pokrywająca trzonek zapewni pewny chwyt i wygodę.

ZOBACZ PRODUKT