❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

NOWOŚCI od BROS i BIOPON

Podziel się

Zapraszamy do poznania nowości od BROS - producenta z 20-letnim doświadczeniem!

Produkty marki BROS kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w naszych domach. Dzięki szerokiej gamie specyfików firma pomaga zadbać o każdy zakątek pomieszczeń i ogrodów tak, aby można było cieszyć się piękną pogodą bez udziału nieproszonych gości.

Troszcząc się o każdy aspekt, firma wzbogaciła asortyment o marki takie jak HAPPS, ułatwiający dbanie o zdrowie i higienę pupili oraz BIOPON, dzięki któremu w ogrodach zakwitną zdrowe zioła, warzywa oraz kwiaty. 

Z każdym sezonem BROS poszerza asortyment o kolejne innowacyjne rozwiązania. Producent skupia się na tym, by preparaty były skuteczne, a ich działanie długotrwałe. 

Na ten sezon proponuje w szczególności:

Vitrol GB

Środek ochrony roślin przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich i oskorupionych, stworzony na bazie nowej substancji aktywnej niskiego ryzyka – pirofosforanu żelaza. Do stosowania w uprawie roślin w ogrodach przydomowych i działkowych. Dzięki specjalnie dobranej przynęcie wabi ślimaki i jest przez nie chętnie zjadany.  Szkodniki po spożyciu preparatu chowają się kryjówkach, gdzie giną, nie pozostawiając śladów swojej bytności. Środek może być używany w obecności zwierząt domowych. Zawarta w preparacie substancja aktywna ulega rozkładowi na związki naturalnie występujące w glebie.

ZOBACZ PRODUKT

Nawóz do wysiewu trawy Dobry Start

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do zakładania nowego trawnika oraz na dosiewkę. Doskonale przygotowuje podłoże pod wysiew nasion i stwarza optymalne warunki do wzrostu młodej trawy. Wysoka zawartość fosforu skutecznie zwiększa zdolność kiełkowania nasion i sprawia, że trawa wschodzi szybciej. Nawóz zapewnia młodym roślinom odpowiednią dawkę startową substancji odżywczych, dzięki czemu trawa jest gęsta i dobrze ukorzeniona, a trawnik wygląda pięknie i zdrowo.

ZOBACZ PRODUKT