❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Lider Trendów: Sammler Recroad

Podziel się

Postaw na kratki trawnikowo-parkingowe Recroad! Lider Biznesu – Ogrodniczy Magazyn Branżowy cyklicznie przyznaje tytuł LIDERA TRENDÓW. Naszym wyróżnieniem odznaczamy ciekawe innowacje produktowe. Wszak najoryginalniejsze pomysły i ciekawe koncepty są motorem napędowym rynku ogrodniczego. Tym razem certyfikat trafia do firmy Sammler za kratki trawnikowo-parkingowe Recroad. Gratulujemy!

 

Kratki trawnikowo-parkingowe łączą funkcjonalność z estetyką, co jest niezwykle ważne w przypadku nawierzchni parkingowych i dróg dojazdowych. Oto kilka kluczowych aspektów produktu, które warto podkreślić:

  1. Trwałość i odporność. Kratki wykonane z tworzywa sztucznego są odporne na działanie warunków atmosferycznych, obciążenia pojazdów oraz intensywne użytkowanie. To oznacza, że są idealne zarówno dla prywatnych posesji, jak i miejsc publicznych.
  2. Równomierne rozłożenie ciężaru. Konstrukcja kratki pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru, co eliminuje osiadanie gruntu i minimalizuje tworzenie kałuż na powierzchniach parkingowych. To ważne, aby zachować estetykę i funkcjonalność.
  3. Montaż i dostosowanie. Kratki są łatwe w montażu, co daje możliwość dostosowania ich do różnych potrzeb i konfiguracji. Bez względu na kształt czy wymiary terenu można je dostosować tak, aby stworzyć trwałe i estetyczne miejsca do parkowania.
  4. Ekologia. Kratki trawnikowo-parkingowe Recroad są produktem w 100% ekologicznym i z recyklingu, zachowującym powierzchnię biologicznie czynną.

Kratki trawnikowo-parkingowe Recroad mogą wytrzymać obciążenie wynoszące aż 400 ton na metr kwadratowy, gdy są wypełnione. To imponująca wartość, która sprawia, że są idealne dla miejsc o dużym natężeniu ruchu pojazdów. Wytrzymałość bez wypełnienia: 200 t/m2.

Kratki trawnikowo-parkingowe Recroad posiadają certyfikat TUV, który daje nam gwarancję, że są one nie tylko estetyczne, ale także wytrzymałe i bezpieczne.

 

Zobacz na: www.sammler.com.pl

ZOBACZ E-WYDANIE