❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

LIDER TRENDÓW - Róża Marszałkowa Aleksandra Piłsudska

Podziel się

Dwunasty certyfikat Lidera Trendów trafia do gospodarstwa szkółkarskiego RosaĆwik za absolutnie wyjątkową różę Marszałkowa Aleksandra Piłsudska®.

Niezwykłość róży Marszałkowa Aleksandra Piłsudska® polega na tym, że jej dość intensywny zapach koreluje z pięknymi, zdrowymi liśćmi i doskonałą odpornością na choroby grzybowe. Nie jest to takie oczywiste, ponieważ te dwie cechy często nie idą ze sobą w parze.

Marszałkowa to dostojna rabatowa róża o pełnych, mocno wypełnionych nostalgicznych kwiatach. Głębia biskupiego koloru płatków przyciąga wzrok z daleka.  Kwiaty duże, o średnicy ok. 8 cm, licznie pojawiają się na tle pięknej, zdrowej zieleni liści. Osiąga mniej więcej 70 cm wysokości, a krzaczki rozrastają się na ok. 40 cm. Pokrój zwarty, gęsty dodaje elegancji i szyku tej powtarzającej często kwitnienie odmianie. Odmiana wyróżniona certyfikatem zdrowotności ADR i złotymi medalami na konkursach różanych. Imię Marszałkowa Aleksandra Piłsudska zostało nadane 22 czerwca 2021 r. w Łazienkach Królewskich.

Zachęcamy do kolejnych zgłoszeń nowości produktowych i ciekawych inicjatyw!

ZOBACZ PEŁNE WYDANIE