❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

LIDER TRENDÓW - Robot koszący nowej generacji Stig-A

Podziel się

Najlepszym wyznacznikiem dynamiki rynku ogrodniczego w Polsce i jego motorem napędowym są innowacje! Dlatego, aby je promować i wyróżnić najbardziej oryginalne pomysły i nowatorskie rozwiązania na rynku, kreujące trendy Lider Biznesu – Ogrodniczy Magazyn Branżowy w każdym wydaniu przyznaje certyfikat Lidera Trendów. Ósmy certyfikat Lidera Trendów przyznajemy firmie Stiga Sp. z o.o. za innowacyjnego robota koszącego Stig-A.

 

 

Stig-A to w pełni autonomiczny robot koszący, obsługujący obszary do 5 tys. m². W przypadku Stig-A nie ma potrzeby montażu przewodów w ziemi, dzięki czemu instalacja i wszelkie zmiany w układzie ogrodu nie stanowią problemu, ponieważ dokonywane są z poziomu smartfona!

System zatrzymania awaryjnego oraz dodatkowy kluczyk bezpieczeństwa gwarantują najwyższe standardy pracy. Wszystkie czynności związane z robotem odbywają się poprzez aplikację, a dokładność nawigacji wynosi 1-4 cm, dzięki w pełni opatentowanej technologii STIGA AGS, opartej na rozwiązaniu RTK GPS, łączącym sieć 4G, specjalne algorytmy oraz chmurę danych, zapewniając nieprzerwaną pracę. System tnący wyposażony w 6 noży oferuje wydajność oraz oszczędność. Idealnie wyważona konstrukcja oraz miękki gumowy bieżnik kół pozwalają obsługiwać tereny o nachyleniu do nawet 50% (27°), dzięki czemu duże pochyłości w ogrodach nie są żadnym problemem, a obudowa robota charakteryzuje się doskonałą izolacją akustyczną.

Gratulujemy!

 

Czytaj pełne e-wydanie Lidera Biznesu!