❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Lider Trendów: Prosperplast

Podziel się

Certyfikat Lidera Trendów wydania 4/2023 Lidera Biznesu trafia do przedsiębiorstwa Prosperplast za kompleksowe rozwiązanie zagadnienia gromadzenia wody deszczowej. Gratulujemy!

Podziemny zbiornik na wodę deszczową Unground pomaga w proekologicznym wykorzystaniu wody opadowej w ogrodzie lub w pracach przydomowych. Wykonany jest z materiałów zapewniających szczelność na długie lata oraz dużą wytrzymałość, dzięki konstrukcji wzmocnionej pionowymi żebrowaniami.

Produkowany jest z wysokiej jakości tworzywa w najbardziej zaawansowanej technologii, zapewniającej sztywność, ultra wytrzymałość, odporność na niskie i wysokie temperatury.

W górnej części zbiornika znajdują się dwa okrągłe włazy rewizyjne (o średnicy 400 i 600 mm) z nadstawkami i pokrywami zabezpieczonymi przed otwarciem. W nadstawce mniejszego włazu zamocowana jest rura dopływowa PCV o średnicy 110 mm z sitem filtracyjnym.

Pod nadstawką większego włazu, znajduje się część wylotowa z odpływem składającym się z rury PCV o średnicy 110 mm wraz syfonem złożonym z 3 kolan PCV 110 mm oraz rury.

Zbiorniki przystosowane są do instalacji pomp zanurzeniowych dla zbudowania w pełni zautomatyzowanego systemu zagospodarowania wody deszczowej. Dla ułatwienia transportu zbiornik wyposażony jest w uchwyty, a w dolnej części znajdują się wgłębienia na widły wózka widłowego. 

Produkując zbiorniki na wodę deszczową i kompostowniki firma Prosperplast wspiera działania przyczyniające się do ochrony środowiska. Wykorzystuje tworzywa pochodzące z recyklingu, a wszystkie jej produkty nadają się w 100% do powtórnego przetworzenia.

zobacz artykuł zobacz witrynę producenta