❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Lider Trendów: nowe narzędzia ogrodowe Gardena

Podziel się

Certyfikat Lidera Trendów wydania 2/2023 otrzymuje GARDENA za zmyślne narzędzia ogrodowe. Gratulujemy!

W sezonie ogrodniczym 2023 marka Gardena przedstawia swoje nowe rozwiązania, które pomogą miłośnikom zieleni tworzyć, utrzymywać i chronić rośliny w ogrodach i na balkonach.

 

 

Nowe narzędzia Gardena MicroCutting ułatwią zbiory warzyw, owoców czy ziół zarówno z ogrodu, jak i z kuchennego parapetu. W kolekcji znajdziemy nóż do warzyw VeggieCut, nożyce do zbierania owoców jagodowych lub przekwitniętych kwiatów – FreshCut czy nożyce GripCut, które posiadają możliwość przytrzymania zbiorów po ścięciu, szczególnie przydatne, gdy zbieramy na przykład ostre papryczki chili.

 

Nożyce HerbCut są idealne do cięcia i usuwania liści rozmarynu, szałwii czy tymianku.

Wielofunkcyjne nożyczki MultiCut znajdą swoje zastosowanie w domu i w ogrodzie.

Wszystkie narzędzia z serii MicroCutting można myć w zmywarce, a ich ostrza zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością i nie wpływają na jej smak, ani zapach.

 

Sekator AssistCut z wbudowanym akumulatorem zapewnia dodatkową pomoc podczas obcinania gałązek, młodych pędów i kwiatów. Inteligentny czujnik po wykryciu oporu automatycznie zapewni nawet 5-krotnie większą siłę nacisku, w porównaniu ze zwykłym sekatorem. W pełni naładowany akumulator pozwala wykonać aż do 1400 cięć ze wspomaganiem elektrycznym – funkcję w każdej chwili można wyłączyć. Narzędzie posiada dwustopniowe rozwarcie rękojeści i zapewnia wygodną pracę. Produkt już dostępny w sprzedaży.

 

Zrywaczka do owoców jagodowych to prawdziwy must-have podczas zbierania porzeczek, borówek, agrestu, jagód czy owoców pestkowych. Narzędzie posiada obrotową końcówkę z zębami, która ułatwia zbieranie do zintegrowanego kosza. Zrywaczki można używać do zbiorów bezpośrednio z krzaczka lub połączyć ją z dowolnym trzonkiem z serii combisystem. 

 

Zapraszamy na stronę internetową producenta: www.gardena.com.pl

ZOBACZ PRODUKT e-wydanie