❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

LIDER TRENDÓW - folia ściółkująca Agrimpex

Podziel się

Najlepszym wyznacznikiem dynamiki rynku ogrodniczego w Polsce i jego motorem napędowym są innowacje! Dlatego, aby je promować i wyróżnić najbardziej oryginalne pomysły i nowatorskie rozwiązania na rynku, kreujące trendy Lider Biznesu – Ogrodniczy Magazyn Branżowy w każdym wydaniu przyznaje certyfikat Lidera Trendów. Dziesiąty już certyfikat Lidera Trendów przyznajemy firmie AGRIMPEX Sp. z o.o. za innowacyjne folie biodegradowalne i kompostowalne w glebie.

Biodegradowalna i kompostowalna w glebie folia do ściółkowania AGRIMPEX polecana jest do uprawy warzyw. Folia Agrimpex po wymieszaniu z glebą, dzięki działaniu mikroorganizmów glebowych, ulega biodegradacji, w efekcie czego powstaje kompost, dwutlenek węgla i woda. Nie pozostawia w glebie mikroplastików. Produkt w pełni kompostowalny zawierający kwas polimlekowy pochodzenia naturalnego.

 

To jedyny taki produkt w Europie, produkowany z przeznaczeniem dla hobbystów.

Opakowanie zbiorcze  zmieści się na każdej sklepowej półce, poręczne opakowanie w formie nano-rolki zmieści się w każdym koszyku zakupowym, natomiast zawarty w niej rozmiar pozwoli na użycie na dużych powierzchniach ogrodu.

 

Dostępne rozmiary folii:

  • 1 m x 10 m
  • 1 m x 20 m
  • 1,6 m x 10 m
  • 1,6 m x 20 m

 

Zapraszamy na stronę internetową producenta!

ZOBACZ PRODUKTY