❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Jesień i zima z marką Cellfast

Podziel się

Nieprzerwanie od kilku lat narzędzia ogrodowe są jedną z najdynamiczniej rozwijających się kategorii produktowych znajdujących się w ofercie firmy Cellfast. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, jakość oraz przystępne ceny, produkty te zdobywają coraz większe zaufanie konsumentów generując zadowalające wyniki sprzedażowe u naszych partnerów biznesowych.

Tekst i zdjęcia: Cellfast

Produkty narzędziowe Cellfast dostępne są w trzech poziomach cenowych, odpowiadających kolejno poszczególnym liniom Basic, IdealPRO i ENERGO. Największą popularnością cieszą się niezawodne produkty IdealPRO.

#Szpadle. Najlepszym reprezentantem Linii IdealPRo są szpadle proste i ostre, cechujące się wysoką jakością indukcyjnie hartowanej i ostrzonej głowicy, długim solidnym spawem, ergonomicznym i wytrzymałem owalnym trzonkiem z antypoślizgową osłoną, czy też wzmocnioną włóknem szklanym wygodną w pracy rączką.

#Grabie. Wraz z nadejściem jesieni na uwagę zasługują grabie metalowe, uniwersalne, czy będące nowością grabie wachlarzowe o długim trzonku, pozwalające w efektywny sposób grabić liście z dużych powierzchni.

#Siekiery i sekatory. Jesienne prace w otoczeniu domu i ogrodu, związane są również z przycinaniem roślin, do którego idealnie sprawdzają się nasze sekatory, a w przygotowywaniu drewna opałowego pomocne będą siekiery o nienagannej ergonomii pracy i wytrzymałości.

#Szczotka szeroka. W wykonywaniu posezonowych prac porządkowych nieoceniona jest także szczotka szeroka o dwóch grubościach włosia, pozwalających na skuteczne pozbycie się różnego rodzaju zabrudzeń.

#Wymienna głowica. Wiele narzędzi występujących w linii Ideal czy Energo posiada możliwość wymiany głowicy, co dodatkowo może pozwolić na oszczędność powierzchni w miejscu ich przechowywania.

 

Łopata do śniegu i materiałów sypkich

Absolutnym hitem ubiegłego sezonu była nowo wprowadzona łopata do śniegu w serii IdealPRO z odpowiednio wyprofilowaną głowicą. Zapewnia ona komfortową i nieobciążającą nadmiernie kręgosłupa pracę oraz umożliwia zgarnianie dużej ilości śniegu. Poza sezonem zimowym pomaga przy innych materiałach sypkich w ogrodzie lub zakładach produkcyjnych.

Wszechstronne zastosowanie, wygoda użytkowania i wysoka jakość wykonania powodują, że już w okresie jesiennym zauważalny jest wzrost sprzedaży tego produktu.

W ofercie narzędzi zimowych znajduje się również skuwacz do lodu, który poza sezonem znajduje  zastosowanie w pracach budowlanych takich jak usuwanie złogów kleju.

Wybierając narzędzia firmy Cellfast, okres jesienno-zimowy może być niezwykle przyjemny zarówno dla posiadaczy dużych działek jak również dla dystrybutorów, którzy mogą osiągać zadowalające wyniki sprzedażowe.

 

Dowiedz się więcej o produktach!

Zobacz więcej