❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

III Konferencja Emeralld Golf & Sport

Podziel się

W dniach 22-25 sierpnia 2021 odbyła się III Konferencja Emeralld Golf & Sport 2021. Organizatorem wydarzenia była firma Emeralld Polska.

4 dni, ponad 400 uczestników, 6 stacji produktowych - Woda, Gleba, Regeneracja i Systemy Koszenia, Pielęgnacja Traw i Automatyka w Ogrodzie. Spotkanie odbyło się na polu golfowym Toya pod Wrocławiem, gdzie uczestnikcy konferencji mieli możliwość praktycznego oraz teoretycznego zgłębienia tajników przygotowania trawnika doskonałego oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat jego kompleksowej pielęgnacji.


Firma Emeralld Polska do współpracy zaprosiła Partnerów: Husqvarna, John Deere, Wiedenmann GmbH, GKB machines, Viano oraz Barenbrug Polska.

Podczas drugiego dnia do Konferencji dołączyli Partnerzy firmy Husqvarna, która po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała długo oczekiwaną nowość w swojej ofercie – kosiarkę automatyczną na duże powierzchnie – CEORA. Była to pierwsza tego typu konferencja w naszym kraju, która połączyła na co dzień konkurujące ze sobą firmy, na rzecz edukacji związanej z pielęgnacją zieleni i trawnika.

Zapraszamy do obejrzenia relacji oraz wrażeń uczestników Konferencji!