❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Hunter/ FX Luminaire: wydobyć ogród z ciemności

Podziel się

Dla wymagających klientów – poszukujących nowinek technologicznych i personalizacji ekspozycji ogrodu po zmroku, HUNTER przygotował specjalne rozwiązanie oparte o sterownik Luxor, dający możliwość zapamiętania aż 40 ulubionych scenografii oświetleniowych nawet z 250 adresowalnymi indywidualnie lampami. Ogród zyskuje inny wygląd w zależności od pory dnia, nastroju użytkownika lub pory roku.

Tekst: Wojciech Rudziński, Hunter Industries, www.fxl.com

 

 

Zapraszamy do współpracy  projektantów krajobrazu, wykonawców oraz firmy zainteresowane dystrybucją niezwykłego oświetlenia ogrodowego znanej z niezawodności i innowacyjności amerykańskiej firmy HUNTER Industries. 

Dbałość o środowisko i niskie koszty eksploatacji zapewnia niezwykle wysoka trwałość wykorzystywanych diod LED, sięgająca co najmniej 72 000 h pracy, możliwość indywidualnego ściemniania poszczególnych lamp oraz 10-letnia gwarancja, którą objęte są wszystkie bez wyjątku elementy składowe systemu oświetlenia.

Bezpieczne napięcie 15 V AC wykorzystywane w systemach oświetleniowych Hunter/FX Luminaire zapewnia nie tylko łatwy montaż, który może być wykonany przez osobę bez specjalistycznych uprawnień, tj. np. przeszkolonego ogrodnika, ale również pełne bezpieczeństwo użytkowników ogrodu.

Oświetlenie Hunter musi cieszyć odbiorcę przez długie lata i dlatego konstrukcja naszych lamp umożliwia łatwą do zrealizowania zmianę kąta rozsyłu światła, np. z wąskiego na szeroki, tak aby światło mogło być zawsze dopasowane do zmieniających się z biegiem czasu rozmiarów i kształtu roślin. Możliwość integracji z instalacją

 

PEŁNY ARTYKUŁ W E-WYDANIU!

CZYTAJ DALEJ