❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

GARDENIA w 2022 roku zakwitnie dwukrotnie!

Podziel się

Spragniona spotkań branża ogrodnicza będzie miała okazję do wzięcia udziału aż w dwóch skierowanych do niej wydarzeniach. Targi GARDENIA odbędą się bowiem w 2022 roku w dwóch edycjach: lutowej oraz listopadowej. Oba wydarzenia będą skierowane do branży ogrodniczej, z naciskiem na sektory kontraktujące w danym terminie.

W edycji wiosennej zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2022, które odbędą się w dniach 11-13 lutego pod hasłem: „Bezpieczny wypoczynek w zieleni”. Pragniemy kontynuować wątki rozpoczęte w 2021 roku – walkę z miejską szarzyzną i betonozą, propagowanie różnorodności biologicznej, wspieranie zdrowej aktywności na zewnątrz oraz nowoczesne rozwiązania dla ekonomicznej i ekologicznej pielęgnacji zieleni w skali mikro i makro.

Wydarzenie przygotowujemy w szczególności dla:

  • architektów krajobrazu i projektantów ogrodów,
  • zarządców zieleni miejskiej i zakładów komunalnych,
  • firm utrzymania zieleni na terenach publicznych i prywatnych,
  • miłośników zieleni w ogrodzie, w domu, na balkonie i tarasie,
  • producentów i dystrybutorów maszyn profesjonalnych.

Dostrzegamy siłę inicjatywy branży ogrodniczej w poprawie jakości codziennego życia całego społeczeństwa. Obniżenie temperatury w miastach, walka ze smogiem, przystępność terenów rekreacyjnych to tylko wierzchołek góry wyzwań, które stoją właśnie przed projektantami, zarządcami zieleni miejskiej i indywidualnymi ogrodnikami.

 

Co będzie można zobaczyć, czego doświadczyć?

W czasie wiosennej GARDENII polecamy w szczególności branżowe konferencje o sprawdzonej formule: konwent Miejska Sztuka Ogrodowa oraz Arena Krajobrazu. Podczas XVI edycji konwentu Miejska Sztuka Ogrodowa ponownie podniesiemy zagadnienia zadań stojących przed projektantami i zarządcami zieleni w miastach, oddamy głos aktywistom i ekspertom, którzy rzeczowo przedstawią konieczne do podjęcia tematy przestrzeni publicznej. Kolejnym punktem będzie III edycja Areny Krajobrazu, która w dwudniowej serii prelekcji i pokazów ponownie stanie się przestrzenią wymiany wiedzy i doskonalenia w zakresie tworzenia stref zieleni i pielęgnacji roślin. Miniona edycja przyniosła wiele pozytywnych opinii ze strony prelegentów i słuchaczy, czekamy więc na kontynuację rozpoczętych wątków oraz kolejne ważne konteksty już wkrótce.

Intensywnie, branżowo, sprzedażowo – tak zapowiada się mocne otwarcie wiosennego sezonu z targami GARDENIA 2022. Pawilony 3, 3A oraz 4 znów zapełnią się zielenią i top produktami dla ogrodnictwa. Zarówno profesjonaliści branży, jak i miłośnicy ogrodów powinni zarezerwować sobie ten weekend!

Biznesowy listopad – jesień rozpoczniemy od owocnych kontraktów.
GARDENIA Business Meeting. Salon kontraktacji ogrodniczych

Zmotywowani pozytywnym wydźwiękiem XV edycji targów GARDENIA chcemy ponownie otworzyć branży ogrodniczej szansę biznesowych spotkań na żywo. Jesienną edycję GARDENII 2022, w dniach 17-19 listopada, kierujemy zatem do profesjonalistów, zapraszając w szczególności przedstawicieli sektorów kontraktujących pod koniec roku: sieci, centra i hurtownie ogrodnicze, sieci DIY, właścicieli i zarządców szkółek i gospodarstw ogrodniczych, dealerów maszynowych, a także florystów, kwiaciarnie i szkoły florystyczne.

Listopadowa edycja GARDENII odbędzie się w formule Business Meeting, jako Salon kontraktacji ogrodniczych. Jej hasło przewodnie to „Ekologiczny ogród”, którego zagadnienie będzie punktem wyjścia dla prezentowanej oferty. W programie merytorycznym zaproponujemy Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, czyli spotkanie ze specjalistami, którzy przybliżą zagadnienia od marketingu offline i online, poprzez tematy sprzedażowe, z zakresu zarządzania, trendów, aż po doskonalenie procesu zakupowego w sklepie i centrum ogrodniczym.

Zapraszamy na stronę internetową Targów Gardenia!