❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

GARDENIA tuż tuż!

Podziel się

Wymiana wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywanie trwałych relacji to najważniejsza wartość spotkań targowych. W szczególności dotyczy to branż pełnych potrzeby inspiracji, nowości, doskonalenia i dynamicznych trendów, a bez wątpienia takimi są sektory: ogrodniczy i florystyczny. Stworzenie przestrzeni do tej wymiany to fundamentalna funkcja targów GARDENIA i jesteśmy dumni z tego, jak wielu profesjonalistów czerpie wymierne korzyści z tej możliwości.

GARDENIA zakwita raz w roku

Kwieciście kolorowa, pełna zielonych inspiracji, szans biznesowych, ale i mocno merytoryczna, śledząca trendy. Jubileuszowa edycja szykuje się naprawdę wyjątkowo. Wśród Wystawców GARDENII 2021 znajdują się już przedstawiciele wszystkich sektorów branży – od florystyki, poprzez projektowanie i pielęgnację ogrodów, szkółkarstwo, aż po utrzymanie terenów zieleni na obszarach miast, boisk i pól golfowych. Dla profesjonalistów i pasjonatów to najważniejsze roślinne wydarzenie roku!

Zielona opozycja do miejskiej betonozy

Z szarzyzną uczestnicy targów rozprawią się merytorycznie w czasie Areny Krajobrazu oraz konwentu Miejska Sztuka Ogrodowa, a także wszystkimi zmysłami – chłonąc kolory kwiatów i zieleń roślin, ładując „zielone akumulatory” na najbliższe miesiące. Aktywiści miejscy, architekci krajobrazu i zarządcy zieleni miejskiej będą „odbetonowywać miasta”, otwierając dyskusję o komforcie (a raczej jego braku) mieszkania w obszarach z niedoborem roślinności, problemem smogu i o podwyższonej temperaturze. Podzielą się pomysłami i wdrożonymi już rozwiązaniami dla miast i ich mieszkańców.

Podczas Gardenii będą prezentowane rozmaite rozwiązania proekologiczne – racjonalne zużycie wody w ogrodzie, ekologiczne środki ochrony roślin, ogrodnictwo pojemnikowe oraz nowoczesne narzędzia, urządzenia i maszyny ogrodowe. Do natury wrócić będzie można także w czasie ogólnodostępnych wykładów i gry edukacyjnej prowadzonych przez eko-edukatorów.

 

PEŁEN PROGRAM WYDARZEŃ: www.targigardenia.pl/pl/program-wydarzen/

 

Plany na zimę i wiosnę

Jesień to idealny czas na zaplanowanie wiosny i kolejnego owocnego sezonu – wystawcy Gardenii zaprezentują długo wyczekiwane nowości roślinne, sprzętowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, a także zainspirują przyszłoroczne ogrodowe aranżacje nasadowe, dekoracyjne i meblowe.

Targi Gardenia będą gościć największych mistrzów florystyki w Polsce, którzy zaprezentują swoje umiejętności. Zainspirują tym samym do tworzenia unikatowych kompozycji zarówno na co dzień, jak i na zbliżające się Boże Narodzenie, czy szerzej – florystyki w zimowym wydaniu.

Pamiętajcie o ogrodach

Pandemia zamknęła ludzi w domach, ale otworzyła dla nich ogrody – jako społeczeństwo spędzamy w nich więcej czasu, przenosimy do ogródka jadalnie, salony, ba!, nawet biura. Według analiz coraz chętniej inwestujemy we własne zielone przestrzenie – przenosimy się z miast do nieruchomości z ogrodami, przeznaczamy środki na aranżacje i wyposażenie naszych roślinnych odskoczni. To widać w branży, która dosłownie i w przenośni – kwitnie.

Targi hybrydowo? – rozwiązanie dla wymagających profesjonalistów

Jak wiele aspektów funkcjonowania biznesu, tak i spotkania targowe znalazły swoje odzwierciedlenie w przestrzeni Internetu. Dzięki wdrożeniu platformy spotkań online GRIP jako integralnej części Targów GARDENIA, umożliwiamy wystawcom nie tylko zwiększenie ilości punktów dotarcia do zwiedzających, ale i dajemy szansę na spotkania, które nie mogłyby się odbyć na żywo.

Platforma GRIP to lustrzane odbicie Targów przeniesione do świata cyfrowego. Wystawcy nie tworzą w nim stoisk, a profile firm, w których zawierają informacje o swojej działalności. Dzięki rozbudowanemu systemowi filtrowania i wyszukiwania zwiedzający mogą znaleźć każdego wystawcę z interesującą ofertą. Znalezienie wystawcy w platformie umożliwia umówienie spotkania – tym korzystniej, że rozmowa odbywa się w komfortowych warunkach, zawsze 1:1.

Tegoroczna XV edycja Gardenii zbiega się ze stuleciem targów poznańskich, które jest dowodem na to, że wiara w potęgę spotkań przetrwa najbardziej dotkliwe kryzysy. Gardenia jest też jedynym wydarzeniem w branży ogrodniczej, które odbędzie się bez rocznikowej przerwy spowodowanej lockdownem.

Zapraszamy na GARDENIĘ!