❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Elektronarzędzia akumulatorowe Stalco do Twojego ogrodu!

Podziel się

Seria narzędzi Stalco jest chętnie wybierana przez profesjonalistów i osoby korzystające z nich w otwartych przestrzeniach. Pełna gama sprzętu spalinowego ma swoje odpowiedniki w ofercie narzędzi elektrycznych, w tym akumulatorowych. Rozmawiamy o tym z Dawidem Targoszem, Category Manager Stalco.

Jak wygląda struktura sprzedaży Stalco na rynku w Polsce w rozbiciu na rodzaje zasilania narzędzi ogrodowych – spalinowe, elektryczne przewodowe i akumulatorowe?

Dawid Targosz: Struktura sprzedaży Stalco na rynku w Polsce, pod względem zasilania narzędzi ogrodowych, obejmuje dwie główne kategorie: narzędzia elektryczne przewodowe i narzędzia akumulatorowe. Każda z tych kategorii ma swoje unikalne cechy i jest adresowana do różnych grup odbiorców.

 

Jakie grupy narzędzi nadal preferują silniki spalinowe, a jakie już elektryczne – według Waszego rozeznania?

D.T.: Pomimo postępu technologicznego i wzrostu popularności narzędzi elektrycznych, nadal istnieje grupa użytkowników, która preferuje narzędzia ogrodowe z silnikami spalinowymi. Narzędzia spalinowe często są wybierane przez profesjonalistów i osoby korzystające z nich w większych przestrzeniach, gdzie dostęp do zasilania elektrycznego może być utrudniony. Cechują się one wysoką mocą i wytrzymałością, co jest istotne w przypadku intensywnego użytkowania.

Jednak w miarę rozwoju technologii i zwiększania świadomości ekologicznej coraz więcej osób przekonuje się do narzędzi ogrodowych zasilanych elektrycznie. Silniki elektryczne są cichsze, bardziej przyjazne dla środowiska i wymagają mniej konserwacji w porównaniu do silników spalinowych. Narzędzia elektryczne kablowe są popularne wśród użytkowników domowych i ogródków o mniejszej powierzchni, gdzie dostęp do gniazdka elektrycznego jest łatwy.

Narzędzia akumulatorowe zyskują coraz większą popularność, ponieważ oferują mobilność i wygodę pracy bez konieczności podłączania do źródła zasilania. Są idealne dla osób, które potrzebują swobody poruszania się po ogrodzie lub obszarach trudno dostępnych. Narzędzia akumulatorowe są często wybierane przez użytkowników domowych i ogrodników amatorów.

 

Użytkownicy narzędzi ogrodowych dzielą się na tych, którzy już przekonali się do sprzętu elektrycznego – w tym akumulatorowego, jak i zagorzałych zwolenników maszyn z silnikami spalinowymi. Czy zamierzacie przekonywać odbiorców, aby odchodzili od silników spalinowych – a jeśli tak – w jaki sposób?

D.T.: Aby przekonać odbiorców do odejścia od narzędzi spalinowych na rzecz elektrycznych lub akumulatorowych, w Stalco skupiamy się na kliku aspektach.

Wyjaśniamy korzyści ekologiczne korzystania z narzędzi elektrycznych lub akumulatorowych, takich jak mniejsze emisje, brak spalin i zmniejszone ryzyko zanieczyszczenia środowiska. Podkreślamy przy tym, że narzędzia elektryczne i akumulatorowe są cichsze w działaniu, co oznacza mniejsze zakłócenia dla użytkowników i otoczenia.

Zwracamy naszym klientom uwagę, że narzędzia elektryczne i akumulatorowe nie wymagają tankowania paliwa, zapłonu ani wymiany oleju, co ułatwia ich obsługę i konserwację.

Zalet narzędzi akumulatorowych jest wiele. Należą do nich swobodne poruszanie się po ogrodzie bez ograniczeń wynikających z kabli elektrycznych lub potrzeby dostępu do zasilania.

 

Czym wyjątkowym odznaczają się narzędzia akumulatorowe Stalco na tle konkurencji?

...

 

Czytaj dalej w e-wydaniu!

Czytaj pełen artykuł