❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

DOLAGRA – gustowna oprawa dla roślin i wnętrz

Podziel się

Dla powiększającej się grupy hobbystów roślin stały się prawdziwym powodem do dumy! W związku z tym pojawiła się potrzeba gustownego ich wyeksponowania. Piękna roślina w pięknej donicy stała się ważnym elementem wystroju wnętrz i ogrodów. Dlatego doniczki ceramiczne zdobywają coraz wyższą pozycję wśród tych wykonanych z innych materiałów. W ich sprzedaży specjalizuje się DOLAGRA. Nasza firma wkłada całe swoje doświadczenie i wiedzę, aby sprostać estetycznym i jakościowym potrzebom klientów.

 

Po wielkiej ogrodniczej hossie, jaka miała miejsce w 2020 r., musieliśmy zmierzyć się ze skutkami wielu niekorzystnych zjawisk ekonomicznych, wynikających m.in. z pandemii koronawirusa. Nastąpiła ponadto niebywała podwyżka cen transportu morskiego i zakupu towarów, na co wpływ miały ceny surowców oraz wzrost kosztów pracy. Czynniki te musiały niestety zostać uwzględnione w naszej strategii cenowej.

 

Na przekór uwarunkowaniom

Mimo tych niesprzyjających okoliczności utrzymaliśmy wysoką sprzedaż z ciągłą tendencją wzrostową, co zawdzięczamy zapewne wypracowanemu przez lata wysokiemu poziomowi atrakcyjności naszych kolekcji. Sprzyjającym wydarzeniem dla działalności DOLAGRY było także zorganizowanie targów GARDENIA jesienią 2021 r. Nasi klienci mieli wówczas możliwość złożenia zamówień na sezon wiosna 2022, unikając natłoku zadań wiosną, jak to miało miejsce dotychczas. Dla firmy było to pomocne w stworzeniu planu dostaw na 2022 r.

 

Odświeżona oferta

Brak możliwości bezpośredniego składania zamówień u naszych producentów w czasie pandemii okazał się dużym wyzwaniem organizacyjnym. Mimo to przygotowaliśmy szereg nowych kolekcji. Przykładem może być nowa kolekcja minidoniczek do miniroślin (BAO MINI). Inne, znane już kolekcje, zostały wzbogacone o nowe kształty i kolory. Wprowadziliśmy także nowe dekoracje donic wykonane z kompozytów – jak w kolekcji MARY. Dostrzegamy również rosnące zapotrzebowanie na mrozoodporne donice zewnętrzne i już w najbliższym czasie przedstawimy nową ich odsłonę – będzie to kolekcja FANCY. Oczywiście sezon ogrodniczy nie kończy się na wiośnie. W kolejnych miesiącach zaoferujemy odbiorcom jeszcze wiele atrakcyjnych linii produktowych.  

  

CZYTAJ ARTYKUŁ