❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Certyfikat Lidera Trendów dla kiełkownicy słoikowej BROWIN

Podziel się

Jedenasty certyfikat Lidera Trendów trafia do firmy BROWIN za nowatorską kiełkownicę słoikową twist-off. Zachęcamy do kolejnych zgłoszeń nowości produktowych i ciekawych inicjatyw!

Innowacyjna kiełkownica słoikowa twist-off, dzięki specjalnie zaprojektowanej zakrętce z sitkiem, umożliwia uprawę kiełków w słoiku przechylonym pod kątem około 15°. Zastosowane rozwiązanie pozwala na prawidłowe odprowadzanie wody oraz zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w trakcie uprawy. Sitko w zakrętce można wykorzystać do odsączania płynów z innych produktów (np.: puszkowanych owoców i warzyw), czy też oddzielania osadu lub drobnych frakcji.

W kiełkownicy twist-off gotowe kiełki można wyhodować już w 5-7 dni!

Kiełkownica ma wiele innych zalet:

  • Bezpieczna w użyciu – soczewkowy kształt sita dopasowuje się idealnie do krawędzi słoja. Woda nie rozlewa się po zakrętce, a użytkownicy nie muszą stosować dodatkowej uszczelki, przy której najczęściej gromadzą się niepożądane drobnoustroje.
  • Na mniejsze lub większe potrzeby – specjalnie zaprojektowana zakrętka kiełkownicy może być używana z dowolnym słojem lub innym naczyniem, posiadającym gwint zewnętrzny typu twist-off o średnicy 82 mm. Dzięki temu to my decydujemy o wielkości uprawy, dobierając słój o mniejszej lub większej pojemności.
  • Multizadaniowa – sitko posłuży nie tylko do prawidłowego odprowadzania wody w kiełkownicy, ale także do odsączania płynów z innych produktów czy też oddzielania osadu i drobnych frakcji. Kiełkownica świetnie sprawdzi się również jako zaparzacz do herbaty!
  • Kompaktowa i elegancka – kiełkownicy można używać zarówno w domu jak i w pracy lub na wakacjach. Zawsze pod ręką, będzie wspierać dobre nawyki żywieniowe oraz stanowić atrakcyjną ozdobę kuchni.
  • Prosta w użyciu, z nasionami w zestawie – składa się jedynie z dwóch elementów. W komplecie użytkownicy otrzymują torebkę nasion rzodkiewki.

Zapraszamy na stronę producenta: www.browin.pl

ZOBACZ PRODUKT