❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Centrum Ogrodnicze Kwiaton w Twardogórze

Podziel się

Troska o najwyższą jakość oferowanych produktów, profesjonalną obsługę i zadowolenie klientów stały się fundamentem sukcesu twardogórskiego Centrum Ogrodniczego Kwiaton.

Nic dziwnego, że jest ono ulubionym miejscem zakupów dla hobbystów z całej okolicy i jednym z kluczowych partnerów handlowych dla firm takich jak FISKARS Polska.

Hurtownię Kwiaton, działającą z sukcesami na rodzimym rynku ogrodniczym już od ok. 30 lat, doskonale kojarzą profesjonaliści z całej Polski. Marki tej nie trzeba też przedstawiać dolnośląskim pasjonatom ogrodnictwa. Centra Ogrodnicze Kwiaton działają we Wrocławiu (na ul. Kosmonautów i Opolskiej), w Oleśnicy, Trzebnicy i w liczącej ok. 7 tys. mieszkańców Twardogórze. To ostatnie powstało w 2009 r. i zajmuje łączną powierzchnię ok. 900 m kw., co umożliwia skuteczne wyeksponowanie imponującej oferty kilkudziesięciu tys. pozycji asortymentowych! – Przykładamy ogromną wagę nie tylko do jakości oferowanych produktów, ale również do standardów ekspozycyjnych – podkreśla Jacek Hołub, kierownik Centrum Ogrodniczego Kwiaton w Twardogórze. – Pracujemy nad takim zaaranżowaniem naszej powierzchni handlowej, aby klienci mogli swobodnie poruszać się po sali sprzedaży i łatwo odnaleźli poszukiwane produkty. Oczywiście bardzo pomocne w tym względzie okazują się materiały POS udostępniane m.in. przez FISKARS. Displaye, informacyjne wobblery czy system kodowania kolorem umożliwiają dobór optymalnych rozwiązań do ogrodu – nadmienia.

 

Zadbany ogród i nie tylko

Rośliny od sprawdzonych dostawców, wysokojakościowe narzędzia ręczne do ogrodu i majsterkowania, akcesoria, opryskiwacze, asortyment do nawadniania, niezawodny sprzęt zmechanizowany, nasiona, podłoża, nawozy, środki ochrony roślin, donice i dekor. W Centrum Ogrodniczym Kwiaton hobbyści odnajdą bardzo szeroki wachlarz produktów do zakładania i utrzymania ogrodów. Oferta obejmuje ponadto asortyment do grillowania, artykuły do grillowania, znicze i sztuczne kwiaty oraz produkty zoologiczne. Nie oznacza to jednak, że twardogórski Kwiaton stawia na ilość… – Bardzo pieczołowicie kompletujemy naszą ofertę i starannie selekcjonujemy najlepsze marki, wiedząc, że od tego zależy zadowolenie i zaufanie kupujących – stwierdza Jacek Hołub. – Ta zasada już od wielu lat u nas się sprawdza. Posiadacze ogrodów w Polsce doceniają bowiem komfort pracy i w swoich ogrodach chcą przede wszystkim cieszyć się wypoczynkiem. Dlatego też oferujemy asortyment takich firm, które odznaczają się jakością i innowacyjnością. Kiedy dowiedzieliśmy się o nowej linii nawadniającej FISKARS i poznaliśmy funkcjonalność tych produktów, od razu chcieliśmy je wprowadzić do naszego centrum ogrodniczego – dodaje.

Przeczytaj cały artykuł

 

Tekst i zdjęcia - Marcin Fajerski