❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Busem przez polskie ogrody – zaproszenie do współpracy w sezonie 5

Podziel się

Dobiega końca 4 sezon projektu „Busem przez polskie ogrody” realizowanego na blogu www.zogrodemnaty.pl. To bardzo długie 12 miesięcy, podczas których działo się bardzo wiele. Bus podróżował po całym kraju, odwiedzał ogrody prywatne, ale również ciekawe miejsca i imprezy. To wszystko po to, aby wydobyć z nich to co najcenniejsze i każdego miesiąca móc inspirować setki tysięcy czytelników. A jednocześnie w sposób ciekawy i oryginalny promować swoich partnerów.

Tymczasem trwają również przygotowania do sezonu 5, do którego lista partnerów wciąż jest jeszcze otwarta. Dlatego z pełną świadomością wartości projektu, który rozpoczął się w styczniu 2018 r. i nieprzerwanie trwa do dzisiaj, zapraszam do współpracy.

 

Imponujący sezon

Zgodnie z założeniami projektu były to 24 wizyty w przepięknych i różnorodnych ogrodach prywatnych oraz co najmniej drugie tyle w innych, ciekawych branżowo miejscach. To z kolei przekłada się na kilometry, których bus w barwach projektu przejechał blisko 15 tys.! Wszystko to powoduje, że projekt jest już bardzo rozpoznawalny, a ilość materiałów i inspiracji, jakie z jego pomocą udało się zgromadzić, na okrągło inspiruje i zachwyca setki tysięcy czytelników stron „Z ogrodem na TY”.

 

Źródło inspiracji

Warto również przypomnieć, że projekt łączy wizyty w oryginalnych ogrodach z ciekawą prezentacją partnerów i ich produktów. Podkreślenia wymaga również fakt, że ma misję edukacyjną, w oryginalny i przystępny sposób pokazując pasję i radość, jaką może nieść samodzielne i przemyślane zagospodarowywanie przestrzeni, stosowanie ciekawych rozwiązań w zakresie materiałów, produktów, architektury ogrodowej i nasadzeń roślinnych. Udowadnia również, że własnymi pomysłami, podpartymi ciężką i systematyczną pracą można osiągnąć spektakularne efekty, które mogą zachwycać i inspirować miliony osób.

W sezonie 2021 całe przedsięwzięcie realizowane jest z udziałem firm: Stiga, Gardena, Altax, Kronen, Kwazar, Ramp, Agrimpex, Gnejsy.pl, Litex Garden, Doram Design, Polish Green i Planta. Korzystając z okazji, chciałbym im z tego miejsca serdecznie podziękować za udział i owocną współpracę.

 

Najlepsze przed nami

Podsumowując projekt „Busem przez polskie ogrody”, z całą pewnością można powiedzieć, że utkwił w świadomości czytelników już na tyle mocno, a sam bus stał się już tak mocno rozpoznawalny, że stanowi to doskonałą podstawę do rozbudowy projektu i kontynuowania go w latach kolejnych. Projekt zdobywa kolejne wyróżnienia i patronaty, a całe przedsięwzięcie systematycznie się rozbudowuje. Wokół projektu pojawiają się kolejne aktywności, które wpływają na coraz większą rozpoznawalność i jeszcze większe zasięgi. Jest to zatem doskonała prognoza na sezon 5 – 2022, który będzie jeszcze ciekawszy!

 

Pełen artykuł dostępny w e-wydaniu!

 

Tekst i zdjęcia: Tomasz Szostak,

Z ogrodem na TY