❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Busem przez polskie ogrody w towarzystwie mebli ogrodowych

Podziel się

Ogród to nasz drugi salon, który przez kilka miesięcy w roku pełni rolę nie mniej ważną od tego domowego. Dlatego warto poświęcić mu nieco więcej uwagi i urządzić tak, aby odpoczynek w nim był prawdziwą przyjemnością. Wątek ten postanowiłem mocniej zaakcentować, ponieważ na tegorocznej drodze „busa” pojawiły się wyjątkowe meble, a jednym z nowych partnerów została marka Doram Design.

Ogrodowa przestrzeń wypoczynkowa musi być funkcjonalna, a do tego estetyczna. Z kolei, aby była estetyczna, musi zostać urządzona z wykorzystaniem odpowiednich, starannie dobranych przedmiotów.

 

Miejsce ma znaczenie

Jej aranżację warto zacząć od wyboru odpowiedniego miejsca. Inne będzie, jeśli chcemy stworzyć ogrodowy salon, a inne, jeśli ma być to tylko mały, kameralny kącik. W obu jednak przypadkach trzeba zwrócić uwagę na otoczenie, nasadzenia roślinne, nawierzchnię i sąsiednie zagospodarowanie. Dopiero potem można przystąpić do najważniejszego – wyboru mebli dla swoich potrzeb. A do wyboru mamy naprawdę wiele, chociażby prawdziwe, ogrodowe kanapy i narożniki, dzięki którym można stworzyć dosłownie ogrodowy salon; ale również różne mniejsze zestawy, do tego stoły, krzesła i leżaki.                                                                                             

Meble w centrum uwagi

Prowadząc projekt „Busem”, niezmiernie cieszę się, że przystępują do niego partnerzy, którzy na bieżąco pomagają mi inspirować czytelników bloga. Gównie dając możliwość prezentacji oryginalnych produktów w ciekawych, ogrodowych aranżacjach.

Najważniejsze jest jednak to, że moje działania również dają wiele korzyści uczestniczącym partnerom. Całość projektu to bajecznie kolorowe ogrody, w których mam możliwość prezentować ich produkty. Co ważne, spotyka się to z dużym zainteresowaniem, a całość projektu od samego początku została dobrze przyjęta, jest chętnie oglądana i żywiołowo komentowana.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Szostak

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ