❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

BROS ZIELONA MOC Spray na krety i nornice

Podziel się

Poprzednie wyróżnienie Lidera Trendów trafiło do firmy Agaris Polska. Piąty certyfikat Lidera Trendów przyznajemy BROS Sp. z o.o. sp.k. za Spray na krety i nornice.

ZIELONA MOC Spray na krety i nornice to preparat na bazie naturalnych składników, przeznaczony do odstraszania do odstraszania kretów i nornic na terenach lotnisk, obiektów sportowych, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych, ścieżek oraz alejek na terenach prywatnych. Spray działa na zasadzie oprysku podziemnych korytarzy szkodników. Uwalniane pod ciśnieniem substancje aktywne pochodzenia roślinnego (geranium i olejek lawendowy) szczelnie wypełniają system tuneli i osadzają się na ich ścianach, dzięki czemu preparat działa długo i w sposób ciągły. Środek uzyskuje pełną skuteczność po 24 godzinach, a jego działanie utrzymuje się przez około 2 tygodnie. Bezpośrednia aplikacja  do czynnego tunelu dodatkowo przyspiesza kontaktu kreta lub nornicy z substancjami odstraszającymi.

Produkt jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Wystarczy odsłonić wejście do korytarza wydrążonego przez małego drapieżnika, nacisnąć spust dyszy i włożyć do otworu. Po jednym wciśnięciu uwalniana jest cała zawartość opakowania. Po opróżnieniu puszki i usunięciu jej z otworu należy zabezpieczyć go ziemią, by utrzymać pełne, kilkunastodniowe działanie preparatu. – Linia BROS ZIELONA MOC jest na rynku od 6 lat. Od tego czasu producentowi udało się stworzyć 11 unikalnych produktów, które cieszą się coraz większą popularnością wśród najbardziej wymagających klientów – mówi Sabina Jasiukiewicz, Marketing Manager firmy BROS. – Każdy z produktów skutecznie spełnia swoją funkcję w zakresie odstraszania lub zwalczania szkodników. BROS ZIELONA MOC Spray na krety i nornice jest nowością asortymentową w sezonie 2021.

CZYTAJ ARTYKUŁ