❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

Aries Power Equipment – zaufany dostawca niezawodnej techniki o najlepszych parametrach użytkowych

Podziel się

Aries Power Equipment Sp. z o.o. od blisko trzech dekad jest Generalnym Dystrybutorem maszyn i urządzeń Honda w Polsce oraz wyłącznym dystrybutorem kosiarko-karczownic OREC, maszyn budowlanych MIKASA, motopomp MATSUSAKA i DAISHIN, agregatów prądotwórczych HIMOINSA i EUROPOWER, wysokoprężnych silników KUBOTA, minikoparek AIRMAN, elektrycznych pomp zatapialnych Aries Pump i przenośnych banków energii.

W wyborze partnerów biznesowych i produktów, firma kieruje się kryteriami gwarantującymi niezawodne, wieloletnie użytkowanie, jak jakość, innowacyjność rozwiązań zwiększająca rentowność eksploatacji, łatwość obsługi i przyjazne dla środowiska działanie maszyn.

Kluczową część oferty firmy stanowią maszyny i urządzenia Honda – lidera światowej koncepcji technicznej, słynącego z jakości produkcji i jednej z najbardziej ekologicznych marek świata. Firma dostarcza na polski rynek niezawodne kosiarki spalinowe wyposażone w silniki o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin Super Komfort HRX, IZY HRG, kosiarki dla profesjonalistów PROF HRH oraz kosiarki elektryczne HRE, kosiarki akumulatorowe IZY ON, roboty koszące Honda Miimo, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, wykaszarki, glebogryzarki, nożyce do przycinania żywopłotów, profesjonalny zestaw Multipro® do pielęgnacji zieleni i utrzymania przestrzeni miejskich, silniki do maszyn,  odśnieżarki, silniki zaburtowe i pontony Honda Marine, agregaty prądotwórcze oraz motopompy Honda i wyposażone w silniki Honda. W ofercie firmy dostępne są także profesjonalne agregaty prądotwórcze EA z silnikami Honda uzupełniające ofertę agregatów Honda, profesjonalny zestaw maszyn do pielęgnacji boisk z nawierzchnią syntetyczną, i maszyny do zrębkowania GTS z silnikami Honda.

 

W nowym sezonie ogrodniczym Aries Power Equipment proponuje nowe na polskim rynku kosiarki ZeroSkręt z przednim kosiskiem amerykańskiej marki Walker oraz nowe modele najbardziej zaawansowanych technicznie kosiarek Honda Super Komfort HRX wyposażonych w wyciszone czterosuwowe silniki Honda nowej generacji GCVx, które jeszcze bardziej usprawniają proces koszenia i zbierania trawy, zapewniają bardziej wydajne i czyste spalanie. Kosiarki HRX, wyposażone w unikalny system podwójnych noży MicroCut, system mielenia zmiennego Versamow, wygodny system sterowania napędem Select Drive, 7-stopniową regulację wysokości koszenia, służą do precyzyjnego koszenia i mulczowania trawy oraz do zbierania i mielenia liści.

CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ