❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

AL-KO rok na wysokich obrotach

Podziel się

Nadchodzący rok to czas wielu premier i innowacji w obszarze techniki ogrodowej AL-KO. W 2021 r. świętujemy jednocześnie 90. Urodziny naszej marki i z tego tytułu przygotowaliśmy mnóstwo ofert specjalnych.

Tekst: Marcin Liszyński

prezes zarządu AL-KO Kober Sp. z o. o

 

Wśród premier 2021 znajdą Państwo zarówno nowości produktowe wyznaczające nowe trendy ogrodowe, jak i innowacyjne w obszarze usług uzupełniających pakiet korzyści dla użytkowników ogrodu. Szykuje się nowy rok na wysokich obrotach, pełen wyjątkowych ofert inspirujących do gruntownego wyposażenia zarówno wielkopowierzchniowych, jak i tych mniejszych ogrodów.

 

W zasięgu ręki

Innowacja w ogrodzie jest dla AL-KO najważniejszym czynnikiem, zaraz po jakości wykonania naszych produktów. Już teraz możecie wykorzystać Państwo pełne cyfrowe możliwości naszego inteligentnego pakietu mocy – to proste, dzięki aplikacji AL-KO inTOUCH Smart Garden App. Podstawowe funkcjonalności AL-KO inTOUCH to m.in.: sterowanie i programowanie robota koszącego Robolinho®, integracja z Google Assistant i Amazon Alexa, a także dodawanie innych smart urządzeń AL-KO. Ponadto możliwość wykorzystania aplikacji IFTTT umożliwia zaprogramowanie Robolinho® na wykonywanie czynności po wystąpieniu dowolnie przez nas zaprogramowanego zdarzenia (np.: jeśli dzieci bawią się w ogrodzie, wyślij robota koszącego Robolinho do bazy. Można łączyć go także z innymi urządzeniami i usługami, np. z usługą pogodową, z usługą nawadniania lub za pomocą czujników, takich jak kamera czy wykrywacz obecności.

 

Robotyczna rewolucja

Cicho, pewnie i bezpiecznie, tak pracują roboty koszące Robolinho®. Sterowanie z dowolnego miejsca na świecie, zarządzane głosowo i przyjmujące inteligentne polecenia, ułatwiają zarządzanie ogrodem. Innowacyjne rozwiązania to nasza mocna strona. Na najnowszy sezon mamy w swojej ofercie 2 nowe modele robotów koszących Robolinho®: Robolinho® 300 E oraz Robolinho® 450 W. Robolinho® 300 E przeznaczony jest na trawniki o powierzchni do 300 m² i maksymalnym pochyleniu 30°. Drugą nowością jest  Robolinho® 450 W przeznaczony jest na trawniki o powierzchni do 450 m².

Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze spora część klientów preferuje kosiarki spalinowe lub traktory. Dla tego segmentu rynku również zaplanowaliśmy kilka nowości.

 

Niezawodne i wielofunkcyjne

Koszenie, zbieranie, mulczowanie, wyrzut boczny i prosta obsługa – z tego słyną kosiarki spalinowe AL-KO. Nasze nowe modele oferują szereg dodatkowych korzyści, są odporne na uderzenia, odkształcenia i korozję. Charakteryzują je przy tym świetne właściwości zbierające, nawet przy koszeniu mocno wilgotnej trawy. Innowacyjnie zaprojektowany korpus nie tylko świetnie wygląda – zapewnia też dokaszanie krawędzi oraz perfekcyjne wypełnienie kosza.

Na zbliżający się sezon swoją gamę kosiarek spalinowych powiększyliśmy o 2 modele – 521 SP-A oraz 520 VS-H. Na wymieniony model, który wyposażony jest w silnik AL-KO Pro 170 QSS, kosz 70-litrowy, duże koła o wymiarach 200/280 mm, przewidziane są liczne promocje z okazji 90 lat istnienienia firmy AL-KO. Model 520 VS-H wyposażony jest w mocny i niezawodny silnik Hondy GCVx 170, kosz 70-litrowy oraz duże koła, zapewniające łatwe i wygodne prowadzenie podczas koszenia o wymiarach 200/280 mm. Oba modele kosiarek posiadają wszystkie 4 funkcje czyli: zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny oraz mulczowanie. Wszystko w 1 maszynie.