❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

50 lat marki Oleo-Mac

Podziel się

Rok 2022 jest dla marki Oleo-Mac rokiem Złotego Jubileuszu. Powstała ona dokładnie 50 lat temu, w 1972 roku w Reggio Emilia we Włoszech. Początkowo oferta obejmowała 3 modele pilarek, a firma zatrudniała 25 pracowników. Przez cały ten czas marka nieustannie się rozwijała, podnosząc jakość i niezawodność swoich produktów. Dzisiaj Oleo-Mac obecne jest na wszystkich kontynentach, oferując ponad 250 modeli maszyn i zatrudniając 2130 pracowników na całym świecie.

"Doświadczenie i tradycja ukształtowały naszą tożsamość. Stanowią one solidny fundament, który pozwala nam wierzyć, że wyzwania czekające nas w przyszłości będą łatwiejsze do osiągnięcia.  Dlatego obchodom naszego Jubileuszu towarzyszy hasło:  Zaufanie na przyszłość. Wierzymy w przyszłość, którą będziemy budować wspólnie." - mówią przedstawiciele VICTUS-EMAK.

Firma nieustannie poszukuje rozwiązań, które są w stanie zmniejszyć wpływ na środowisko naturalne, zachowując jednocześnie wydajność maszyn. Oznacza to także maksymalne zaangażowanie, aby oferować możliwie najlepsze maszyny do pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych, a ponadto słuchanie opinii klientów i uwzględnianie ich oczekiwań w trakcie tworzenia produktów.

Z okazji Złotego Jubileuszu marki Oleo-Mac firma przygotowała dla swoich dealerów i ich klientów wiele atrakcji: od specjalnej, limitowanej edycji maszyn jubileuszowych, przez szereg promocji
w poszczególnych grupach asortymentowych
, po Loterię promocyjną „Złoty Jubileusz Oleo-Mac”, w której do wygrania jest 51 atrakcyjnych nagród oraz aż 15 000 nagród gwarantowanych. Ukoronowaniem obchodów Jubileuszu będzie Piknik Jubileuszowy poprzedzony rajdem samochodowym dla grupy dealerów.

O planie obchodów 50-lecia marki, a także o tym, jakie są jej atuty, przewagi konkurencyjne i plany na przyszłość rozmawialiśmy z prezesem VICTUS-EMAK, panem Andrzejem Siedlewskim: