❗❗❗Zostań Liderem Trendów❗❗❗📣Zgłoś się i zdobądź prestiżowy certyfikat Lidera Biznesu❗❗❗📣  

30 lat w biznesie. Firma Chomik świętuje okrągły jubileusz

Podziel się

Firma Chomik z Gdowa świętuje 30. rocznicę powstania. Z tej okazji w Komorze Warszawa Kopalni Soli ‘Wieliczka” odbyła się uroczysta gala z udziałem przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, poprzedzona jubileuszową mszą św. odprawioną w kościele św. Klemensa przez księdza biskupa Jana Zająca. Podczas uroczystości firma Chomik została uhonorowana odznaką Ministerstwa Rozwoju i Technologii "Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej".

Jubileuszowe uroczystości uświetnili swoją obecnością: posłanka na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Urszula Rusecka, wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, zastępca dyrektora Kancelarii Marszałka Województwa Małopolskiego Dawid Puszko, wicestarosta Powiatu Wielickiego Henryk Gawor, wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas oraz wieloletni strategiczni partnerzy i kontrahenci firmy Chomik.

W uznaniu zasług przedsiębiorstwa nie tylko w skali powiatu czy województwa, ale także gospodarki ogólnopolskiej, Chomik otrzymał honorową odznakę nadawana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii za wkład na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. Natomiast Marszałek Województwa Małopolskiego uhonorował specjalną statuetką prezesa Marka Świeżego.

Uroczysta gala 30-lecia poprowadzona przez Macieja Kurzajewskiego w przepięknej scenerii Komory Warszawa Kopalni Soli ‘Wieliczka” była okazją zarówno do wspomnień, świętowania sukcesu, jak i doskonałej zabawy. Specjalne wyróżnienia odebrali kontrahenci, partnerzy biznesowi i pracownicy przedsiębiorstwa z najdłuższym stażem pracy.

Firma Chomik jest jednym z liderów dystrybucji artykułów do domu i ogrodu w Polsce. Działa także na innych rynkach europejskich. W swojej ofercie ma m.in. produkty do przetwórstwa, AGD, sprzęt i narzędzia ogrodnicze, architekturę ogrodową, akcesoria do sprzątania, baseny i artykuły rekreacyjne, a także produkty z kategorii Home&Decor, dekoracje świąteczne i figury do szopek.

Trzydziestoletnie doświadczenie sprawia, że Chomik jest stabilnym partnerem biznesowym, importerem towarów z różnych stron świata i właścicielem czterech własnych marek produktowych: GardenLine, CookLine, CleanLine i Piwniczka Chomika, znanych w Polsce i za granicą. Za swoją aktywność na rynku i odnoszone sukcesy firma była wielokrotnie wyróżniana m.in. diamentami Forbesa.

 Gratulujemy jubileuszu, dotychczasowych sukcesów i życzymy wielu kolejnych!