Prenumerata

Aby zamówić prenumeratę „Lidera Biznesu. Ogrodniczego Magazynu Branżowego” należy wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. z siedziba w Poznaniu, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, REGON 004870933, moich danych osobowych podanych przeze mnie w celach statystycznych i marketingowych. Zostałem poinformowany przez MTP Sp. z o.o., że podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo wglądu do nich, ich poprawiania lub usunięcia. Oświadczam, że podane przeze mnie dane są prawidłowe.
Zgodnie z ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) o świadczeniu usług droga elektroniczna: Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wyżej wymienione adresy środków komunikacji elektronicznej (e-mail, telefon komórkowy) informacji handlowych Międzynarodowych Targów Poznańskich Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wyżej wymienione adresy środków komunikacji elektronicznej (e-mail, telefon komórkowy) informacji handlowych podmiotów współpracujących z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi Sp. z o.o. przesyłanych przez MTP Sp. z o.o. na ich zlecenie